Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-03-18 22:37:09 74
Bár, lehet megkérem 300eoss-t, hogy ugorjon már ki.. Neki is jól jön egy kis kiegészítő lé.. Én meg ingyé' fotózok az Index-nek...:(
Bobby75 Creative Commons License 2005-03-18 22:34:27 73
Vasárnap én vagyok az ügyeletes, tehát ha valaki önszorgalomból nem megy szombaton, ott leszek. Sejtem, hogy én leszek a hunyó...
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 22:18:38 72

Jobbulást! Akkor nyáron nem mész a Balcsira dolgozni?

 

Más: holnap-holnap után nem megy valaki a Buszacsába a veteránautókiállításra?

 

Bobby te hivatalból ott leszel? Vagy mást küldenek?

Előzmény:
Ogányó Creative Commons License 2005-03-18 21:11:22 71

Egyébként kutyául.

Ugatok. Tudod az a száraz köhögés.

De már jobban mint eddig voltam.

Köszi az érdeklődést. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!