|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-03-18 22:37:09
|
74
|
| Bár, lehet megkérem 300eoss-t, hogy ugorjon már ki.. Neki is jól jön egy kis kiegészítő lé.. Én meg ingyé' fotózok az Index-nek...:( |
|
 |
Bobby75
2005-03-18 22:34:27
|
73
|
| Vasárnap én vagyok az ügyeletes, tehát ha valaki önszorgalomból nem megy szombaton, ott leszek. Sejtem, hogy én leszek a hunyó... |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-03-18 22:18:38
|
72
|
Jobbulást! Akkor nyáron nem mész a Balcsira dolgozni?
Más: holnap-holnap után nem megy valaki a Buszacsába a veteránautókiállításra?
Bobby te hivatalból ott leszel? Vagy mást küldenek? |
|
Előzmény:
 |
Ogányó
2005-03-18 21:11:22
|
71
|
Egyébként kutyául.
Ugatok. Tudod az a száraz köhögés.
De már jobban mint eddig voltam.
Köszi az érdeklődést. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|