Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 22:18:38 72

Jobbulást! Akkor nyáron nem mész a Balcsira dolgozni?

 

Más: holnap-holnap után nem megy valaki a Buszacsába a veteránautókiállításra?

 

Bobby te hivatalból ott leszel? Vagy mást küldenek?

A hozzászólás:
Ogányó Creative Commons License 2005-03-18 21:11:22 71

Egyébként kutyául.

Ugatok. Tudod az a száraz köhögés.

De már jobban mint eddig voltam.

Köszi az érdeklődést. :-)

Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 20:43:04 69
Aha. Egyébként hogy vagy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!