|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-18 22:18:38
|
72
|
Jobbulást! Akkor nyáron nem mész a Balcsira dolgozni?
Más: holnap-holnap után nem megy valaki a Buszacsába a veteránautókiállításra?
Bobby te hivatalból ott leszel? Vagy mást küldenek? |
|
A hozzászólás:
 |
Ogányó
2005-03-18 21:11:22
|
71
|
Egyébként kutyául.
Ugatok. Tudod az a száraz köhögés.
De már jobban mint eddig voltam.
Köszi az érdeklődést. :-) |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-03-18 20:43:04
|
69
|
| Aha. Egyébként hogy vagy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|