Keresés

Részletes keresés

Ogányó Creative Commons License 2005-03-18 21:11:22 71

Egyébként kutyául.

Ugatok. Tudod az a száraz köhögés.

De már jobban mint eddig voltam.

Köszi az érdeklődést. :-)

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 20:43:04 69
Aha. Egyébként hogy vagy?
Előzmény:
Ogányó Creative Commons License 2005-03-18 20:35:42 68

Ja igen !

 

Sigma 70-200 2.8

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!