Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 20:43:04 69
Aha. Egyébként hogy vagy?
A hozzászólás:
Ogányó Creative Commons License 2005-03-18 20:35:42 68

Ja igen !

 

Sigma 70-200 2.8

Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 19:35:19 66
Milyen objektívről van szó, és mi a problémád vele Ogányó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!