Keresés

Részletes keresés

Ogányó Creative Commons License 2005-03-18 20:35:42 68

Ja igen !

 

Sigma 70-200 2.8

Ogányó Creative Commons License 2005-03-18 20:33:52 67

SZia !

 

A 10D vázzal sokszor defókuszált lett a kép, vagy baromira mellé lőtt.

 

300D-vel és a 20D-vel pontos szép éles képeket készit.

 

 

Ogányó

A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 19:35:19 66
Milyen objektívről van szó, és mi a problémád vele Ogányó?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!