|
|
|
|
 |
300eoss
2005-03-18 19:20:23
|
63
|
| Lehet, majd lősz vele pár olyan képet, amin otthon le tudod a fókuszálást is ellenőrizni, meg a többit... |
|
A hozzászólás:
 |
Ogányó
2005-03-18 19:05:04
|
62
|
Helló !
Huhh!
Mióta erre jártam, igencsak sokat írtatok.
A betegség ami ledöntött / hétfő estétől/ igencsak ragszkodó fajta. Vírusos.
Üdvözlöm az új topic társakat!
Egy beszélgetésre egy pohár izé mellett, én is benevezek. :-)
Sőt csapatos fotózásra is.
Majd lerohanunk valamilyen helyet.
EOS300 !
Szeretném megnézni az objektívedet, mert az enyém megveszik és szeretném látni, hogy milyen az amit majd meg akarok venni.
Ha lehet.
Ogányó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|