Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2005-03-18 19:20:23 63
Lehet, majd lősz vele pár olyan képet, amin otthon le tudod a fókuszálást is ellenőrizni, meg a többit...
A hozzászólás:
Ogányó Creative Commons License 2005-03-18 19:05:04 62

Helló !

 

 

Huhh!

Mióta erre jártam, igencsak sokat írtatok.

A betegség ami ledöntött / hétfő estétől/ igencsak ragszkodó fajta. Vírusos.

 

Üdvözlöm az új topic társakat!

 

Egy beszélgetésre egy pohár izé mellett, én is benevezek. :-)

Sőt csapatos fotózásra is.

 

Majd lerohanunk valamilyen helyet.

 

EOS300 !

 

Szeretném megnézni az objektívedet, mert az enyém megveszik és szeretném látni, hogy milyen az amit majd meg akarok venni.

Ha lehet.

 

 

 

Ogányó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!