|
|
|
|
 |
Törölt nick
2005-04-10 21:09:32
|
121
|
| Honnan kell elhozni ha tőled vennék Ytongot? |
|
 |
MZ/Y
2005-03-17 17:58:27
|
96
|
Kösz a választ. Még ácsot keresünk, akinél utoljára voltunk, állítólag tud jobb áron is szerezni - de persze ez csak akkor "jár", ha Ő csinálja a tetőt. Megvárom, mit mond (Bramac-mester, tartok tőle, hogy nem a mi pénztárcánk...), utána lépek ezügyben. |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-03-17 14:28:19
|
95
|
Sziasztok!
Mz! Vedd meg nagyon jó ár. Kb 10% várható 257.-/db - 10% -8% (nálunk). Ez mennyi? 8-) Mekkora a tető? (áremelés májusban)
Fidel: Ahogy írtad listaár -16% (áremelés várható bár még csönd és hullaszag)
TOM: A Xella /Ytong/ árlista -16%, nem tudom a neten fönt van-e.
Bocs a kései válaszokért.
Jön a konstruma lehet készíteni a lóvét!!!! AKCIÓ!AKCIÓ!AKCIÓ!
|
|
Előzmény:
 |
TomAce
2005-03-16 11:54:30
|
94
|
Mailben tudsz arlistat kuldeni Ytongra?
Vagy, melyik arlistabol jon le a %? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|