Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-04-10 21:09:32 121
Honnan kell elhozni ha tőled vennék Ytongot?
MZ/Y Creative Commons License 2005-03-17 17:58:27 96
Kösz a választ.
Még ácsot keresünk, akinél utoljára voltunk, állítólag tud jobb áron is szerezni - de persze ez csak akkor "jár", ha Ő csinálja a tetőt. Megvárom, mit mond (Bramac-mester, tartok tőle, hogy nem a mi pénztárcánk...), utána lépek ezügyben.
A hozzászólás:
PONT RS Creative Commons License 2005-03-17 14:28:19 95

Sziasztok!

Mz! Vedd meg nagyon jó ár. Kb 10% várható 257.-/db - 10% -8% (nálunk). Ez mennyi?          8-)  Mekkora a tető? (áremelés májusban)

Fidel: Ahogy írtad listaár -16% (áremelés várható bár még csönd és hullaszag)

TOM: A Xella /Ytong/ árlista -16%, nem tudom a neten fönt van-e.

Bocs a kései válaszokért.

Jön a konstruma lehet készíteni a lóvét!!!! AKCIÓ!AKCIÓ!AKCIÓ!

 

Előzmény:
TomAce Creative Commons License 2005-03-16 11:54:30 94

Mailben tudsz arlistat kuldeni Ytongra?

Vagy, melyik arlistabol jon le a %?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!