|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-18 08:11:29
|
50
|
| Nekem előreláthatólag április 2-3 lesz jó. Hamarabb nem. :-( |
|
 |
Bobby75
2005-03-18 06:50:43
|
49
|
| Ha lehet hinni az előrejelzéseknek, nemsokára a tisza környékén is lesz mit fotózni... Árvizet még soha nem fotóztam...:( |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-03-17 09:50:05
|
48
|
| Na akkor mikor és hova? Az állatpark nem rossz, csak sok a ketrec... Majd egy mindig bemászik, a többi meg figyel és fotózza a küzdelmet. A közeli környéket már kezdem kicsit unni, de biztos van itt valaki, aki tud a közelben témában bővelkedő helyet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|