Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-18 08:11:29 50
Nekem előreláthatólag április 2-3 lesz jó. Hamarabb nem. :-(
Bobby75 Creative Commons License 2005-03-18 06:50:43 49
Ha lehet hinni az előrejelzéseknek, nemsokára a tisza környékén is lesz mit fotózni... Árvizet még soha nem fotóztam...:(
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-03-17 09:50:05 48
Na akkor mikor és hova? Az állatpark nem rossz, csak sok a ketrec... Majd egy mindig bemászik, a többi meg figyel és fotózza a küzdelmet. A közeli környéket már kezdem kicsit unni, de biztos van itt valaki, aki tud a közelben témában bővelkedő helyet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!