Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005-03-19 19:47:01 109

Üdv jiljil!

Így igaz! Nemcsak, hogy találkoztunk, de egy konvertert is vettem tőled!

Megy még a csillagok fotózása? Dobhatnál fel ide egy-két tömörített képet!

Akkoriban mondtad, hogy gyártanál eladásra is ilyen távcsövet. Érdekelne a dolog!

A hozzászólás:
jiljil Creative Commons License 2005-03-17 07:30:57 106

Üdv mindenkinek!

Szegedi, illetve hasonló érdeklődésű lévén örömmel láttam e csapat szerveződését. Vengével mintha már személyesen is találkoztam volna az egyik szegedi fotósboltban -majd kiderül.

Van elég sok szabadidőm, gépkocsim, egy 10D-m és néhány optikám. Szívesen csapódok a közös programokhoz!

jiljil

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!