Keresés

Részletes keresés

PONT RS Creative Commons License 2005-03-17 14:28:19 95

Sziasztok!

Mz! Vedd meg nagyon jó ár. Kb 10% várható 257.-/db - 10% -8% (nálunk). Ez mennyi?          8-)  Mekkora a tető? (áremelés májusban)

Fidel: Ahogy írtad listaár -16% (áremelés várható bár még csönd és hullaszag)

TOM: A Xella /Ytong/ árlista -16%, nem tudom a neten fönt van-e.

Bocs a kései válaszokért.

Jön a konstruma lehet készíteni a lóvét!!!! AKCIÓ!AKCIÓ!AKCIÓ!

 

A hozzászólás:
TomAce Creative Commons License 2005-03-16 11:54:30 94

Mailben tudsz arlistat kuldeni Ytongra?

Vagy, melyik arlistabol jon le a %?

Előzmény:
PONT RS Creative Commons License 2005-03-15 09:11:55 91

Szervusz!Én tudok adni lista -16% ab gyártelep, a szállítást kellene megoldani.

Üdv.

Itt a tavasz!!! :-)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!