|
|
|
|
 |
PONT RS
2005-03-17 14:28:19
|
95
|
Sziasztok!
Mz! Vedd meg nagyon jó ár. Kb 10% várható 257.-/db - 10% -8% (nálunk). Ez mennyi? 8-) Mekkora a tető? (áremelés májusban)
Fidel: Ahogy írtad listaár -16% (áremelés várható bár még csönd és hullaszag)
TOM: A Xella /Ytong/ árlista -16%, nem tudom a neten fönt van-e.
Bocs a kései válaszokért.
Jön a konstruma lehet készíteni a lóvét!!!! AKCIÓ!AKCIÓ!AKCIÓ!
|
|
A hozzászólás:
 |
TomAce
2005-03-16 11:54:30
|
94
|
Mailben tudsz arlistat kuldeni Ytongra?
Vagy, melyik arlistabol jon le a %? |
|
Előzmény:
 |
PONT RS
2005-03-15 09:11:55
|
91
|
Szervusz!Én tudok adni lista -16% ab gyártelep, a szállítást kellene megoldani.
Üdv.
Itt a tavasz!!! :-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|