|
|
|
|
 |
300eoss
2005-03-16 09:25:00
|
44
|
| A frakcióm támogatja a beadványt. |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-03-16 08:35:00
|
43
|
Így van, így van! Mi lenne, ha pl. egyszer egy szép napon kiugranánk a Vadasparkba fotózni? |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2005-03-16 08:31:23
|
42
|
| A kézírásodból nem ismertelek fel,de agyaltam (nem szép látvány) az itt megjelent adatokon, keresztnév, géptipus, és rád gondoltam. Az idő kezd olyan lenni, hogy egy kerthelyiségben egy pohár izé mellett tapasztalatot cserélhetnénk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|