Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-16 08:35:00 43

Így van, így van! Mi lenne, ha pl. egyszer egy szép napon kiugranánk a Vadasparkba fotózni?

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-03-16 08:31:23 42
A kézírásodból nem ismertelek fel,de agyaltam (nem szép látvány) az itt megjelent adatokon, keresztnév, géptipus, és rád gondoltam. Az idő kezd olyan lenni, hogy egy kerthelyiségben egy pohár izé mellett tapasztalatot cserélhetnénk.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-16 08:00:59 41
Nem ismersz meg? Ogányó azt mondta, hogy te vagy az, akivel együtt jártunk a Beregszászihoz a fotóstanfolyamra!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!