|
|
|
|
 |
300eoss
2005-03-16 08:31:23
|
42
|
| A kézírásodból nem ismertelek fel,de agyaltam (nem szép látvány) az itt megjelent adatokon, keresztnév, géptipus, és rád gondoltam. Az idő kezd olyan lenni, hogy egy kerthelyiségben egy pohár izé mellett tapasztalatot cserélhetnénk. |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-03-16 08:00:59
|
41
|
| Nem ismersz meg? Ogányó azt mondta, hogy te vagy az, akivel együtt jártunk a Beregszászihoz a fotóstanfolyamra! |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2005-03-15 22:16:21
|
40
|
| Ismersz valahonnan? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|