Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005-03-16 08:00:59 41
Nem ismersz meg? Ogányó azt mondta, hogy te vagy az, akivel együtt jártunk a Beregszászihoz a fotóstanfolyamra!
A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2005-03-15 22:16:21 40
Ismersz valahonnan?
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-15 18:36:57 31

Ma kétszer is láttam tűzoltóautókat szirénázva száguldani a városban! Mi történt?

 

Az ötlet nem rossz, a váltó után jöhet a céllövészet fényképezőgéppel. :-)

 

EGyébként nem voltál kint az ünnepségen, vagy madarakat fotóztatok Ogányóval?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!