|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-16 08:00:59
|
41
|
| Nem ismersz meg? Ogányó azt mondta, hogy te vagy az, akivel együtt jártunk a Beregszászihoz a fotóstanfolyamra! |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-03-15 22:16:21
|
40
|
| Ismersz valahonnan? |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-03-15 18:36:57
|
31
|
Ma kétszer is láttam tűzoltóautókat szirénázva száguldani a városban! Mi történt?
Az ötlet nem rossz, a váltó után jöhet a céllövészet fényképezőgéppel. :-)
EGyébként nem voltál kint az ünnepségen, vagy madarakat fotóztatok Ogányóval? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|