|
|
|
|
 |
NeomatiK
2005-04-09 11:43:59
|
24
|
Ettél csokit? Én nem láttam/találtam :-( |
|
 |
NeomatiK
2005-03-16 18:40:47
|
17
|
Micsoda? Nem protektoros a csokoládé? Annak kéne lennie?
Hány grammos a csoki? Kb 120 Ft sógoréknál a táblás csoki 100 grammja és veri még a Milkát is - legalábbis nekem jobban ízlik. |
|
A hozzászólás:
 |
MZ/Y
2005-03-15 21:45:39
|
16
|
| Nem, csak a standra. Csokiból. (Halál komoly, tegnap mutatta az ács a csokiból készült kicsinyített Duna cserepet.) Elvileg akciós lesz 202 ft/db. Viszont nem protektoros, úgyhogy nem találom hajdejó árnak. |
|
Előzmény:
 |
NeomatiK
2005-03-15 20:00:57
|
15
|
| Hozza ki a teherautóig! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|