Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2005-04-09 11:43:59 24

Ettél csokit? Én nem láttam/találtam  :-(

NeomatiK Creative Commons License 2005-03-16 18:40:47 17

Micsoda? Nem protektoros a csokoládé? Annak kéne lennie? 

Hány grammos a csoki? Kb 120 Ft sógoréknál a táblás csoki 100 grammja és veri még a Milkát is - legalábbis nekem jobban ízlik.

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2005-03-15 21:45:39 16
Nem, csak a standra. Csokiból. (Halál komoly, tegnap mutatta az ács a csokiból készült kicsinyített Duna cserepet.) Elvileg akciós lesz 202 ft/db. Viszont nem protektoros, úgyhogy nem találom hajdejó árnak.
Előzmény:
NeomatiK Creative Commons License 2005-03-15 20:00:57 15
Hozza ki a teherautóig! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!