Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-03-16 10:38:55 104
:)

Bírom, amikor tavasszal kezdődik a hét. Ettől csak az jobb, ha tavasszal és szerdával kezd...

Láthattam valamelyikőtöket hétfőn estefelé a Bertalan-hídon egy digi EOS+70-200 (?) cuccal?
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-03-15 20:29:02 101
Legalábbis az obija, meg a keze! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!