Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-03-15 20:15:26 39
Hehhh...:) A képeim 90%-a oldalra döl.. Nem vagyok még hozzászokva a súlyhoz.. Kompaktom volt eddig.. Mióta az Oly-t használom fáj a csuklóm, de nagyon...:( Csak megszokom 1x...
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-15 20:12:14 38
A pacis kép tényleg jó! Amit a cikkedhez beszurtak: van kettő, ami oldalra dől.
Előzmény:
Bobby75 Creative Commons License 2005-03-15 20:07:37 37
Hát...! Darabra megvan a kettő...:)) Inkább így, mint 1x sem..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!