|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-03-15 20:15:26
|
39
|
| Hehhh...:) A képeim 90%-a oldalra döl.. Nem vagyok még hozzászokva a súlyhoz.. Kompaktom volt eddig.. Mióta az Oly-t használom fáj a csuklóm, de nagyon...:( Csak megszokom 1x... |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2005-03-15 20:12:14
|
38
|
| A pacis kép tényleg jó! Amit a cikkedhez beszurtak: van kettő, ami oldalra dől. |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-03-15 20:07:37
|
37
|
| Hát...! Darabra megvan a kettő...:)) Inkább így, mint 1x sem.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|