|
|
|
|
 |
Bobby75
2005-03-15 20:07:37
|
37
|
| Hát...! Darabra megvan a kettő...:)) Inkább így, mint 1x sem.. |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-03-15 20:06:32
|
36
|
Hová lett a kép? Próbálom megint...  |
|
Előzmény:
 |
Bobby75
2005-03-15 20:02:13
|
35
|
| Nyaaa... Ezt teszem közkincsé, mert csak Sasváritól remélem, hogy nem perel be érte...:) Elég nehéz volt a mozgó lovat lövöldözni, és ez azért is tetszik, mert a paci belebámul a kamerába.. Nameg mert elég közel is voltam. Nem 10x-es zoom..:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|