Keresés

Részletes keresés

Bobby75 Creative Commons License 2005-03-15 20:06:32 36
Hová lett a kép? Próbálom megint...
A hozzászólás:
Bobby75 Creative Commons License 2005-03-15 20:02:13 35
Nyaaa... Ezt teszem közkincsé, mert csak Sasváritól remélem, hogy nem perel be érte...:) Elég nehéz volt a mozgó lovat lövöldözni, és ez azért is tetszik, mert a paci belebámul a kamerába.. Nameg mert elég közel is voltam. Nem 10x-es zoom..:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!