Keresés

Részletes keresés

MZ/Y Creative Commons License 2005-03-15 21:45:39 16
Nem, csak a standra. Csokiból. (Halál komoly, tegnap mutatta az ács a csokiból készült kicsinyített Duna cserepet.) Elvileg akciós lesz 202 ft/db. Viszont nem protektoros, úgyhogy nem találom hajdejó árnak.
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2005-03-15 20:00:57 15
Hozza ki a teherautóig! :)
Előzmény:
MZ/Y Creative Commons License 2005-03-15 19:57:18 14
Te is. :o)
Annyit hallottam, hogy a Bramac egy új cserepet hoz ki, talán Duna néven.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!