|
|
|
|
 |
NeomatiK
2005-03-15 19:54:22
|
11
|
Ja már látom: www.construma.hu
2005. április 5-9.
FIGYELEM! A CONSTRUMA kiállításon megváltott belépőjegy, a HUNGAROTHERM 3. Nemzetközi fűtés-, szellőzés-, klíma- és szanitertechnikai szakkiállításra is érvényes! A kiállítás időpontja 2005. május 3-7.
Ez szimpatikus.
A belépő ápr. 5-8-ig 2200 Ft, 9-én 1000 Ft. Inkább fizetek 2200-at és talán kisebb nyomorban lesz részem. |
|
 |
MZ/Y
2005-03-15 19:54:03
|
10
|
Április 5-9. Lásd www.hungexpo.hu :o) |
|
A hozzászólás:
 |
NeomatiK
2005-03-15 19:48:06
|
9
|
Lesz idén?
Ha lesz mikor? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|