Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2005-03-15 19:54:22 11

Ja már látom: www.construma.hu

 

2005. április 5-9.

 

FIGYELEM!
A CONSTRUMA kiállításon megváltott belépőjegy, a HUNGAROTHERM 3. Nemzetközi fűtés-, szellőzés-, klíma- és szanitertechnikai szakkiállításra is érvényes!
A kiállítás időpontja 2005. május 3-7.

 

Ez szimpatikus.

 

A belépő ápr. 5-8-ig 2200 Ft, 9-én 1000 Ft. Inkább fizetek 2200-at és talán kisebb nyomorban lesz részem.

MZ/Y Creative Commons License 2005-03-15 19:54:03 10
Április 5-9.
Lásd www.hungexpo.hu :o)
A hozzászólás:
NeomatiK Creative Commons License 2005-03-15 19:48:06 9

Lesz idén?

Ha lesz mikor?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!