|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-15 19:51:51
|
33
|
| Belinkeled az index-keletes képeidet? Nem találom a cikket sem! Bocsi! |
|
A hozzászólás:
 |
Bobby75
2005-03-15 19:41:06
|
32
|
| A tűzoltóautókkal kapcsolatben kérdezd 300eoss-t. Ő nagyon ott van a témában...:) Igaz Imikém?:)) Az indexen van néhány kép.. Nem a legjobbak, inkább olyanok, amik illenek a cikkhez.. Nem is tudom, ide mit rakjak ki... Lőttem 250-et, kb. |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2005-03-15 18:36:57
|
31
|
Ma kétszer is láttam tűzoltóautókat szirénázva száguldani a városban! Mi történt?
Az ötlet nem rossz, a váltó után jöhet a céllövészet fényképezőgéppel. :-)
EGyébként nem voltál kint az ünnepségen, vagy madarakat fotóztatok Ogányóval? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|