Keresés

Részletes keresés

oxyura Creative Commons License 2005-03-15 21:18:21 102
Ekével cserélem ki.Nekem nagyobb kell,neki kisebb.Amúgy a Stúdijólánytól van.
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-03-15 19:24:08 99

Szegeden, milyen boltban cseréled a táskád?

Az én zsákomat Pesten vettük, ugyanis itt a környékben nem találtunk olyan boltot, ahol forgalmaznak fotós hátizsákokat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!