|
|
|
|
 |
venge
2005-03-15 19:21:08
|
98
|
| Megbeszéltük! |
|
A hozzászólás:
 |
oxyura
2005-03-15 19:02:25
|
97
|
Ha gondolod,jövő hónap végén összefuthatunk Vásárhelyen,mert minden évben ott fotózok a Lovaséletnek az Állattenyésztési napokon. Péntektöl vasárnapig ott leszek! |
|
Előzmény:
 |
venge
2005-02-24 20:25:03
|
37
|
| Bemutatkoznék: én vagyok a Csábi Zoltán. '76-ban születtem. Én is vásárhelyi vagyok, építésvezetőként járom az országot!
2003. októberében ismerkedtem meg a fotózással, amikor Laci barátom (alias Guzzy), rámsózta a Fuji S-5000-es masináját. Ekkor már éreztem, hogy ez lesz az a hobbi, ami talán nem csak egy-két hétig fog tartani!Rengeteg szakkönyvet vettem (és még mindig veszem a mai napig), s próbálom elsajátítani a fotózás tudományát.Következő gépem egy Minolta Dimage 7Hi volt, amit 2004. júniusában lecseréltem egy 300D-re. E mellé a gép mellé "muszály" volt vennem egy filmeset is, ez egy Canon EOS 5 lett. De nem volt elég, többet akartam! :) - Pentax Spotmatic, ami olyan idős, mint én! Ez év elején sikerült eladnom a 300D-t és ebből lett egy 10D-m. Persze van EOS-M42 átalakító gyűrűm, így a Pentaxhoz használt objektíveket is tudom használni a Canonokra.
Hát egyelőre ennyi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|