Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2005-03-15 22:16:21 40
Ismersz valahonnan?
Bobby75 Creative Commons License 2005-03-15 19:41:06 32
A tűzoltóautókkal kapcsolatben kérdezd 300eoss-t. Ő nagyon ott van a témában...:) Igaz Imikém?:)) Az indexen van néhány kép.. Nem a legjobbak, inkább olyanok, amik illenek a cikkhez.. Nem is tudom, ide mit rakjak ki... Lőttem 250-et, kb.
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2005-03-15 18:36:57 31

Ma kétszer is láttam tűzoltóautókat szirénázva száguldani a városban! Mi történt?

 

Az ötlet nem rossz, a váltó után jöhet a céllövészet fényképezőgéppel. :-)

 

EGyébként nem voltál kint az ünnepségen, vagy madarakat fotóztatok Ogányóval?

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2005-03-15 17:53:10 28
Ha elegen leszünk, csinálhatunk egy 4x100as fotós verseny váltót. 1. komponálás 2. fénymérés 3. fókuszálás 4. exponálás Egyéb versenyszám ötletekkel a NYOF sportbizottságánál lehet jelentkezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!