|
|
|
|
 |
toth-abri
2005-03-15 18:36:57
|
31
|
Ma kétszer is láttam tűzoltóautókat szirénázva száguldani a városban! Mi történt?
Az ötlet nem rossz, a váltó után jöhet a céllövészet fényképezőgéppel. :-)
EGyébként nem voltál kint az ünnepségen, vagy madarakat fotóztatok Ogányóval? |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2005-03-15 17:53:10
|
28
|
| Ha elegen leszünk, csinálhatunk egy 4x100as fotós verseny váltót. 1. komponálás 2. fénymérés 3. fókuszálás 4. exponálás Egyéb versenyszám ötletekkel a NYOF sportbizottságánál lehet jelentkezni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|