|
|
|
|
 |
venge
2005-03-15 16:53:03
|
95
|
A városhatárt jelző táblán ez állt!
De éppen csak keresztül mentem rajta! |
|
A hozzászólás:
 |
oxyura
2005-03-15 15:30:47
|
94
|
Ha minden igaz ,Akkor a photo trekkeremet egy superre. Biztos Biharugrán jártál? Én 22-én megyek lest építeni oda.Szerintem egy kurva jó hely. |
|
Előzmény:
 |
venge
2005-03-15 14:58:17
|
93
|
Tegnap tettem egy kört! Voltam Csabán, Gyulán (tisztára, mint egy homo filmben :-)), Biharugrán, Vésztőn, de nem találtam igazán semmi érdemlegeset (kivéve a baglyok)! Elkélt volna a segítség, hogy merre "kalandozzak"!
Talán a Sebes-Kőrösön mentem keresztül, amikor megláttam két fotóst, de szerintem ők is csak úgy szenvedtek - várva a tavaszt - ahogy mi szoktunk Guzzy komámmal Mártélyon! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|