Keresés

Részletes keresés

cooltiszo Creative Commons License 2005-03-15 15:45:23 110
Télleg? Én még a bercelonai meccs után nem tudtam hogy a londoni meccsen a 4. gól szabálytalan lesz, amit a bíró nem akart észrevenni(a pertjelző jelezte). De ha ők tudták és azért sírtak csalás miatt akkor bocs.
A hozzászólás:
Ciani Creative Commons License 2005-03-15 15:26:13 107
Pontosan azért, amiért a sok barcás verte a seggét a londoni meccs negyedik gólja miatt.
Előzmény:
cooltiszo Creative Commons License 2005-03-15 14:38:52 97

Engem meg az érdekelne, hogy sok cselzis miért verte a seggét a földhöz az első meccs után, hogy az nem volt kiállítás?

 

Örülnél ha a csapatodban lenne 1 Jar Jar.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!