|
|
|
|
 |
cooltiszo
2005-03-15 15:45:23
|
110
|
| Télleg? Én még a bercelonai meccs után nem tudtam hogy a londoni meccsen a 4. gól szabálytalan lesz, amit a bíró nem akart észrevenni(a pertjelző jelezte). De ha ők tudták és azért sírtak csalás miatt akkor bocs. |
|
A hozzászólás:
 |
Ciani
2005-03-15 15:26:13
|
107
|
| Pontosan azért, amiért a sok barcás verte a seggét a londoni meccs negyedik gólja miatt. |
|
Előzmény:
 |
cooltiszo
2005-03-15 14:38:52
|
97
|
Engem meg az érdekelne, hogy sok cselzis miért verte a seggét a földhöz az első meccs után, hogy az nem volt kiállítás?
Örülnél ha a csapatodban lenne 1 Jar Jar..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|