|
|
|
|
 |
lányos zavar
2005-03-15 15:39:12
|
109
|
| Azt kellene csinálni, hgy a 4. játékvezető a 16-oson bellüli vitás eseteknél, mezőnybeni durva szabálytalanságkor jelzi a bírónak, hogy rossz a döntés. Akár észrevehetetlen is lehetne az egész. Technika kérdése. |
|
A hozzászólás:
 |
Ciani
2005-03-15 15:24:34
|
106
|
| A videóbíró szétszabdalná a játékot, ezt én sem támogatom. A gólbíró viszont pillanatok alatt eldöntené egy helyzetben, hogy gól-e vagy sem az adott lövés. De ami ennél sokkal fontosabb, hogy több bíró legyen, túl nagy a pálya és túl gyors a játék egyetlen bíró+2 asszisztensnek. |
|
Előzmény:
 |
sad wings
2005-03-15 10:12:06
|
93
|
Nem értem miért vált értelmetlenné a mai foci?Ezt kifejthetnéd:)
Semmi értelme a videóbírónak.Ezentúl minden szabálytalanságot majd videón gyorsan visszanéznek,ha kell 3x-4x?Mert rengeteg eset van,hogy ember nézi a visszajátszást a tévében és meg nem mondja,hogy ez 11-es vagy sem.Semmi szükség arra,hogy minden 3. buktatásnál másfél percig tanakodjanak a videó felett hogy mi van. Az sem hiányzik,hogy a kispadok ott hisztériázzanak a videóbíró asztalánál,hogy bazzeee kéz vóóót.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|