Keresés

Részletes keresés

oxyura Creative Commons License 2005-03-15 15:30:47 94
Ha minden igaz ,Akkor a photo trekkeremet egy superre.
Biztos Biharugrán jártál?
Én 22-én megyek lest építeni oda.Szerintem egy kurva jó hely.
A hozzászólás:
venge Creative Commons License 2005-03-15 14:58:17 93

Tegnap tettem egy kört! Voltam Csabán, Gyulán (tisztára, mint egy homo filmben :-)), Biharugrán, Vésztőn, de nem találtam igazán semmi érdemlegeset (kivéve a baglyok)! Elkélt volna a segítség, hogy merre "kalandozzak"!

 Talán a Sebes-Kőrösön mentem keresztül, amikor megláttam két fotóst, de szerintem ők is csak úgy szenvedtek - várva a tavaszt - ahogy mi szoktunk Guzzy komámmal Mártélyon!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!