|
|
|
|
 |
Ciani
2005-03-15 15:26:13
|
107
|
| Pontosan azért, amiért a sok barcás verte a seggét a londoni meccs negyedik gólja miatt. |
|
A hozzászólás:
 |
cooltiszo
2005-03-15 14:38:52
|
97
|
Engem meg az érdekelne, hogy sok cselzis miért verte a seggét a földhöz az első meccs után, hogy az nem volt kiállítás?
Örülnél ha a csapatodban lenne 1 Jar Jar..... |
|
Előzmény:
 |
ChrisRea
2005-03-08 23:39:08
|
80
|
Azert erdekelne hogy a roppant profi, inteligens es szakmailag eloremutato Rijkaard-ot miert kellett 6 biztonsagi ornek kitoloncolni a gyeprol :D
Jar-Jar Binsnek meg levertem volna egy sallert ahogy lokdoste a rendezoket. biztos hogy neki is vannak szemelyiseg zavari, ahogy a vitorla fuleit legyezgette a golja utan, valrangatassal egyetemben kb 10-eves tiniket idezett.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|