Keresés

Részletes keresés

Ciani Creative Commons License 2005-03-15 15:26:13 107
Pontosan azért, amiért a sok barcás verte a seggét a londoni meccs negyedik gólja miatt.
A hozzászólás:
cooltiszo Creative Commons License 2005-03-15 14:38:52 97

Engem meg az érdekelne, hogy sok cselzis miért verte a seggét a földhöz az első meccs után, hogy az nem volt kiállítás?

 

Örülnél ha a csapatodban lenne 1 Jar Jar.....

Előzmény:
ChrisRea Creative Commons License 2005-03-08 23:39:08 80
Azert erdekelne hogy a roppant profi, inteligens es szakmailag eloremutato Rijkaard-ot miert kellett 6 biztonsagi ornek kitoloncolni a gyeprol :D

Jar-Jar Binsnek meg levertem volna egy sallert ahogy lokdoste a rendezoket.
biztos hogy neki is vannak szemelyiseg zavari, ahogy a vitorla fuleit legyezgette a golja utan, valrangatassal egyetemben kb 10-eves tiniket idezett....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!