|
|
|
|
 |
Ciani
2005-03-15 15:24:34
|
106
|
| A videóbíró szétszabdalná a játékot, ezt én sem támogatom. A gólbíró viszont pillanatok alatt eldöntené egy helyzetben, hogy gól-e vagy sem az adott lövés. De ami ennél sokkal fontosabb, hogy több bíró legyen, túl nagy a pálya és túl gyors a játék egyetlen bíró+2 asszisztensnek. |
|
 |
lányos zavar
2005-03-15 11:37:47
|
94
|
Azért értelmetlen, mert olyan mennyiségű a rossz döntés, hogy a csapatok valódi ereje nem derül ki a mérkőzés végére. A 4. játékvezető lazán visszanézhetné a kényes situkat, ez nem venne el idt a mérkőzésből. |
|
A hozzászólás:
 |
sad wings
2005-03-15 10:12:06
|
93
|
Nem értem miért vált értelmetlenné a mai foci?Ezt kifejthetnéd:)
Semmi értelme a videóbírónak.Ezentúl minden szabálytalanságot majd videón gyorsan visszanéznek,ha kell 3x-4x?Mert rengeteg eset van,hogy ember nézi a visszajátszást a tévében és meg nem mondja,hogy ez 11-es vagy sem.Semmi szükség arra,hogy minden 3. buktatásnál másfél percig tanakodjanak a videó felett hogy mi van. Az sem hiányzik,hogy a kispadok ott hisztériázzanak a videóbíró asztalánál,hogy bazzeee kéz vóóót.
|
|
Előzmény:
 |
lányos zavar
2005-03-15 02:59:18
|
91
|
| gólbíró azért kell, hogy ne tudják a Juve + a MU számára elcsalni a meccseket.:) Különben én nem gólbírórol beszélek, mert az baromira kevés, hanem rendes videóbíróról, ami leseknél, szabálytalanságoknál stb. helyes ítéleteket hoz vagy legalábbis a tévedések mértékét drasztikusan csökkenti. A játék szabályait pedig újították eddig is és mostanra a foci annyira felgyorsult, hogy vagy drasztikusan változtatunk vagy értelmetlenné válik a játék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|