Keresés

Részletes keresés

Ciani Creative Commons License 2005-03-15 15:20:55 105
"nem újítottak soha semmit benne"

Ezt írtad, nem vagyok gondolatolvasó...
Egyébként a változtatások (csak az utóbbi időkből: hazaadás betiltása, tétlen les) mind jót tettek a focival. És aki nem látja, hogy egyszerűen elavult a bíráskodás, az nem csupán vak, hülye is.
A hozzászólás:
sad wings Creative Commons License 2005-03-15 10:01:04 92
Okostóni,olyan változtatásokra gondoltam,mint hogy gólbíró,három térfél,időkérés stb.
Előzmény:
Ciani Creative Commons License 2005-03-14 23:50:44 89
Nem újítottak, mi? Tavaly óta nézel focimeccseket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!