|
|
|
|
 |
Ciani
2005-03-15 15:20:55
|
105
|
"nem újítottak soha semmit benne"
Ezt írtad, nem vagyok gondolatolvasó... Egyébként a változtatások (csak az utóbbi időkből: hazaadás betiltása, tétlen les) mind jót tettek a focival. És aki nem látja, hogy egyszerűen elavult a bíráskodás, az nem csupán vak, hülye is. |
|
A hozzászólás:
 |
sad wings
2005-03-15 10:01:04
|
92
|
| Okostóni,olyan változtatásokra gondoltam,mint hogy gólbíró,három térfél,időkérés stb. |
|
Előzmény:
 |
Ciani
2005-03-14 23:50:44
|
89
|
| Nem újítottak, mi? Tavaly óta nézel focimeccseket? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|