|
|
|
|
 |
ziko3
2005-03-15 10:01:35
|
888
|
....))))
Én se hagynám ezt csak ugy..)))
Most biztos Foltika a sértődöttet játszik,nem baj,majd elmúlik!
|
|
A hozzászólás:
 |
Br-1
2005-03-15 09:39:38
|
887
|
Hát tegnap elcsattant az első pofon,mert Foltika elfoglalta Tinus ágyát.Ezt aztán mégsem hagyhatta szó nélkül.Ma kora reggel óta viszont itt bájolog Folti elött.Illegeti-billegeti magát,kedvesen hívoigatja.Folti meg úgy tesz mint akinek fogalma sincs miről van szó))))
Viszont most már maximálisan elfogadták egymást. |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-03-15 08:43:54
|
886
|
De jó!
Ha Foltin múlik igy is marad,lovagias kiskandurci..))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|