Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-03-15 10:01:35 888

....))))

Én se hagynám ezt csak ugy..)))

Most biztos Foltika a sértődöttet játszik,nem baj,majd elmúlik!

 

A hozzászólás:
Br-1 Creative Commons License 2005-03-15 09:39:38 887

Hát tegnap elcsattant az első pofon,mert Foltika elfoglalta Tinus ágyát.Ezt aztán mégsem hagyhatta szó nélkül.Ma kora reggel óta viszont itt bájolog Folti elött.Illegeti-billegeti magát,kedvesen hívoigatja.Folti meg úgy tesz mint akinek fogalma sincs miről van szó))))

Viszont most már maximálisan elfogadták egymást.

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-03-15 08:43:54 886

De jó!

Ha Foltin múlik igy is marad,lovagias kiskandurci..)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!