|
|
|
|
 |
TomAce
2005-03-16 11:54:30
|
94
|
Mailben tudsz arlistat kuldeni Ytongra?
Vagy, melyik arlistabol jon le a %? |
|
 |
Fidel
2005-03-15 14:10:14
|
93
|
Vagyis P2-05 NF+GT 600X200X300 netto 486 és
Pve 600X200X100 netto 201 + szállítás? |
|
 |
MZ/Y
2005-03-15 09:33:44
|
92
|
Jó, hogy jössz. :o) Construma alatt várhatóak jelentős kedvezmények? Pl. a 259 ft/db Bramac alpesi protector még tavalyról 213-219 ft Debrecenben. Várható (szokásos) ennél nagyobb kedvezmény a kiállítás alkalmából? |
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-03-15 09:11:55
|
91
|
Szervusz!Én tudok adni lista -16% ab gyártelep, a szállítást kellene megoldani.
Üdv.
Itt a tavasz!!! :-)
|
|
Előzmény:
 |
Fidel
2005-03-14 11:02:35
|
90
|
| YTONG-ra tud valaki jó árat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|