Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-03-13 17:13:18 393

Nem én, hanem a barátom. asszem a teljes kell neki. ha van hozzá türelmed, akkor nagyon hálás lenne.

Üdv és kösz: hsoma

A hozzászólás:
tEKErcs Creative Commons License 2005-03-13 17:11:13 392
ha megtalálom elég ha lefotózom? Mit nem tudsz?
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-03-13 17:07:28 391

de, télleg. bocs, elírtam (legalább ez is igazol:))

akkor: 540EZ Canon haszn.ut. érdekelne

Üdv és előre is kösz: hsoma

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!