Keresés

Részletes keresés

hsoma Creative Commons License 2005-03-13 17:07:28 391

de, télleg. bocs, elírtam (legalább ez is igazol:))

akkor: 540EZ Canon haszn.ut. érdekelne

Üdv és előre is kösz: hsoma

 

A hozzászólás:
tEKErcs Creative Commons License 2005-03-13 16:56:31 390
nem 540 EZ?
Előzmény:
hsoma Creative Commons License 2005-03-13 16:16:04 388

Bahhátaim:
egy Canon EX 540 -es vaku használatija kéne. Igen, jól teccettek olvasni, de nem nekem, hanem egy barátomnak:)

Üdv, és előre is kösz: hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!