Keresés

Részletes keresés

tEKErcs Creative Commons License 2005-03-13 16:56:31 390
nem 540 EZ?
A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2005-03-13 16:16:04 388

Bahhátaim:
egy Canon EX 540 -es vaku használatija kéne. Igen, jól teccettek olvasni, de nem nekem, hanem egy barátomnak:)

Üdv, és előre is kösz: hsoma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!