Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Adamot Creative Commons License 2005-03-12 21:43:20 4

Hosszúlábuapu

 

 

Ha jól emléxem akkor 170mn körül van de ezt tudom késöbb potntosítani.

Elvi építési engedély van rá (önk töl)egy emelet+ tetőtér beépítés.

Infomácionk szerint ez igy már megér egy misét annak a válallkozónak akit érdekel.

Volt már érdeklődő de nem bizonyult megbizhatónak igy nem lett biznisz.

a ház földszintes és a Nagylajos Kir. és Erzsébet Kir. né környékén van.

Amit szeretnénk cserébe az natól függ mit akkar csinálni,mert ha mondjuk épít emeletett és tetőteret is akkor a közmü építések miatt már eleve sok a felújítási munka.Ez nagyon összetett ha komolyan érdekel a dolog találkozunk.Nézd meg és lehet alkudozni a többiröl.

Hogy ne érdzd félrevezetve magad az biztos,hogy az építkezés idejére biztosítékoz szeretnénk kérni arra az esetre ha a válallkozó befuccsol akkor a társasház ne áljon tető nélkül.

 

Ha érdekel akkor keress.

 

 

    Hali:Adamot

Előzmény:
hosszúlábúapu Creative Commons License 2005-03-11 10:58:19 3
Helló!

Homlokzatfelujítással, és lépcsőházfelujítással foglalkozom elsősorban.
Érdekelne ez a tetőtér beépítési lehetőség.
A tetőtérnek nem nagyon van értéke, ill. nem biztos, hogy fedezi a felujítás költségeit, ezért lenne jó tudni, hogy milyen munkát szeretnétek végeztetni.
Mekkora alapterületű a ház?
? emeletes?
Homlokzatfelujítást szeretnétek cserébe?
Zugló melyik részén van?

Üdv:
Hosszúlábúapu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!