Keresés

Részletes keresés

P.Peter Creative Commons License 2005-03-11 22:26:47 386
A különböző EOS-ok más-más vakufeszt bírnak. Pl. ha jól emlékszem a 10D és a 20D vidáman bírja 250-ig, a 300D és a 350D esetében viszont igaz a 6.
A hozzászólás:
posthero Creative Commons License 2005-03-11 22:13:21 385
Beszereztem egy nyeles vakut. 28 voltot mértem a csatlakozóján elsütéskor. Nagy bátran rátettem az eosra és villogtattam rengeteget. Elvileg 6 voltnál nagyobb feszt leadó vakuval nem szerencsés játszani. Semmilyen probléma nem volt. Ahogy a neten olvastam olyan dolgok jöhetnek elő, hogy megbolondul a zár, a rekesz, stb. Egyiket se tapasztaltam. Vajon ha gond lett volna azonnal jelentkezik a probléma vagy szép fokozatosan nyírja csak ki a gépet? Egyelőre inkább nem teszem rá. Állítólag létezik olyan cucc, ami leveszi a nagy feszt és akkor semmi gond. Találtam kapcsolási rajzokat is hozzá de hát nem vagyok otthon ebben a témában. Akkor merjem használni? Lehet kapni ilyen valamit, ami leveszi a feszt? Van slave triggerem, inkább azzal süssem el a beépített vakuval? Jelentős a fényerő különbség ha a beépített és a külső vaku is megy egyszerre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!