|
|
|
|
 |
fotobox
2005-03-11 13:14:26
|
383
|
Maximális és speciális tanknyú, de angol nekem is van.
Sokkal kényelmesebb lenne a magyar leírás.
Fele királyságom egy magyar leírásért. |
|
A hozzászólás:
 |
ictboy300d
2005-03-11 09:00:39
|
382
|
Nekem sajna csak angol van. Ha kell töltsd le innen: w3.enternet.hu/ictboy |
|
Előzmény:
 |
fotobox
2005-03-10 23:24:44
|
381
|
Sziasztok.
Tegnap rámszakadt végre egy Sigma 500DG Super, de nincs hozzá magyar kezelési leírásom. Ha valaki tudna ebben segíteni, megköszönném. Minden megoldás éredekel, elektronikusan, fénymásolva, én lemásolom stb.
Előre is köszi.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|