Keresés

Részletes keresés

ictboy300d Creative Commons License 2005-03-11 09:00:39 382
Nekem sajna csak angol van.
Ha kell töltsd le innen: w3.enternet.hu/ictboy
A hozzászólás:
fotobox Creative Commons License 2005-03-10 23:24:44 381

 

 Sziasztok.

 

Tegnap rámszakadt végre egy Sigma 500DG Super, de nincs hozzá magyar kezelési leírásom. Ha valaki tudna ebben segíteni, megköszönném. Minden megoldás éredekel, elektronikusan, fénymásolva, én lemásolom stb.

Előre is köszi.

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!