Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hajnacsan Creative Commons License 2005-03-10 11:30:50 4
Valaki nem szeretne a témáról beszélgetni? Mi nagyon szeretnénk itt lakást venni, szívesen vennénk már beköltözöttek tapasztalatait ill. elpártolókét, hogy több információ birtokába jussunk. Érdekelnének a buktatók, a módosítási lehetőségek (mennyire rugalmasak, felár, stb.) és hogy lehet -e alkudni, erre nekünk nagy szükségünk volna :-)))))))
Előzmény:
ciao-ciao Creative Commons License 2004-10-18 14:54:13 3

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!