|
|
|
|
 |
FRANKEE
2005-03-09 17:28:37
|
25
|
| Ez a tipp tetszik. :) |
|
A hozzászólás:
 |
GEdevil10
2005-03-09 17:25:40
|
24
|
| ...ja és néha nézd meg a honlapunkon a Ticket Centert,van,hogy még árulnak ott visszaküldött jegyeket normális áron. |
|
Előzmény:
 |
GEdevil10
2005-03-09 17:22:48
|
23
|
| Igy idény közben már nehéz jegyet szerezni.Ami nem bérletes az is mindig a tavaszi ill. öszi rajt elött órák alatt elfogy.Egy lehetöség,hogy a vendégcsapatnál próbálkozol,ök nem mindig tudják eladni az összes nekik járó jegyet.Ezenkívül megnézheted a neten a különbözö jegyügynökségeket vagy az e-bayt,jegy mindig van,de ez elég költséges.A harmadik lehetöség neked talán nem nyerö,mert messze vagy,de ha nem egy Doofmund vagy Bayern elleni meccsre akarsz menni,akkor egyszerüen a meccs elött ki kell menni az Arena elé,ott is mindig találsz még jegyet,feketén. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|