Keresés

Részletes keresés

GEdevil10 Creative Commons License 2005-03-09 17:25:40 24
...ja és néha nézd meg a honlapunkon a Ticket Centert,van,hogy még árulnak ott visszaküldött jegyeket normális áron.
A hozzászólás:
GEdevil10 Creative Commons License 2005-03-09 17:22:48 23
Igy idény közben már nehéz jegyet szerezni.Ami nem bérletes az is mindig a tavaszi ill. öszi rajt elött órák alatt elfogy.Egy lehetöség,hogy a vendégcsapatnál próbálkozol,ök nem mindig tudják eladni az összes nekik járó jegyet.Ezenkívül megnézheted a neten a különbözö jegyügynökségeket vagy az e-bayt,jegy mindig van,de ez elég költséges.A harmadik lehetöség neked talán nem nyerö,mert messze vagy,de ha nem egy Doofmund vagy Bayern elleni meccsre akarsz menni,akkor egyszerüen a meccs elött ki kell menni az Arena elé,ott is mindig találsz még jegyet,feketén.
Előzmény:
FRANKEE Creative Commons License 2005-03-09 12:32:34 22
Nem hiszem, hogy 100%-ig egyoldalú a dolog, de szerintem a karlsruheieknek fontosabb (ök ugye a kisebb csapat...). Erröl a 2x2 meccsröl tudok, hogy ezeknél jelentös az átszurkolás. Gelsenkirchen azért messzebb van, szerintem oda már Karlsruhéböl nem mennek.

Igen, Karlsruhéböl irok. Egyszer szeretnék elmenni egy Schalke meccsre Gelsenkirchenbe. Hogyan tudok jegyet szerezni? Ugy tudom majd mindenki bérletes, szóval valoszinü nem egyszerü. Te hogyan csinálod? A másik hely, ahová a tavasszal menni akarok az Mainz. Na az sem lesz egy egyszerü történet....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!