Keresés

Részletes keresés

GEdevil10 Creative Commons License 2005-03-09 17:22:48 23
Igy idény közben már nehéz jegyet szerezni.Ami nem bérletes az is mindig a tavaszi ill. öszi rajt elött órák alatt elfogy.Egy lehetöség,hogy a vendégcsapatnál próbálkozol,ök nem mindig tudják eladni az összes nekik járó jegyet.Ezenkívül megnézheted a neten a különbözö jegyügynökségeket vagy az e-bayt,jegy mindig van,de ez elég költséges.A harmadik lehetöség neked talán nem nyerö,mert messze vagy,de ha nem egy Doofmund vagy Bayern elleni meccsre akarsz menni,akkor egyszerüen a meccs elött ki kell menni az Arena elé,ott is mindig találsz még jegyet,feketén.
A hozzászólás:
FRANKEE Creative Commons License 2005-03-09 12:32:34 22
Nem hiszem, hogy 100%-ig egyoldalú a dolog, de szerintem a karlsruheieknek fontosabb (ök ugye a kisebb csapat...). Erröl a 2x2 meccsröl tudok, hogy ezeknél jelentös az átszurkolás. Gelsenkirchen azért messzebb van, szerintem oda már Karlsruhéböl nem mennek.

Igen, Karlsruhéböl irok. Egyszer szeretnék elmenni egy Schalke meccsre Gelsenkirchenbe. Hogyan tudok jegyet szerezni? Ugy tudom majd mindenki bérletes, szóval valoszinü nem egyszerü. Te hogyan csinálod? A másik hely, ahová a tavasszal menni akarok az Mainz. Na az sem lesz egy egyszerü történet....
Előzmény:
GEdevil10 Creative Commons License 2005-03-09 11:39:46 21

A szavaidból úgy tünik,hogy Karlsruheban (környékén) élsz,ezért gondolom jobban tudod,mint én.Mi régen játszottunk már velük,nem emlékszem Hertha sálakra a badenieknél.A Herthásoknál nincs erre utaló cucc,tehát biztos úgy van,ahogy mondod,hogy egyoldalú a dolog,de akkor meg szerintem nem komoly.Akárcsak a Bayern-Bochum barátság,az is csak egyoldalú.

Egyébként a herthás Benjaminnak nálunk is szerveztek vérvételt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!