|
|
|
|
 |
eke
2005-03-08 23:06:43
|
79
|
| egy nyárvégén gurulok egy csatorna töltésen amikor észreveszem hogy mellettem egy bölömbika kb 3 méterre nyeli a zöldgyíkot. A kék torka jól látszott mert farokkal előre nyelte. Szívesen kattintottam volna, de a legrövidebb optika mellettem az 500-as volt. Közelélessége 5 m. Talán egyszer lát az ember ilyet az életben... |
|
A hozzászólás:
 |
oxyura
2005-03-08 20:59:13
|
77
|
| kocsibol!Pont elém szállt le. |
|
Előzmény:
 |
venge
2005-03-08 19:14:13
|
76
|
| Sátorból? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|