Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2005-03-08 23:06:43 79
egy nyárvégén gurulok egy csatorna töltésen amikor észreveszem hogy mellettem egy bölömbika kb 3 méterre nyeli a zöldgyíkot. A kék torka jól látszott mert farokkal előre nyelte. Szívesen kattintottam volna, de a legrövidebb optika mellettem az 500-as volt. Közelélessége 5 m. Talán egyszer lát az ember ilyet az életben...
A hozzászólás:
oxyura Creative Commons License 2005-03-08 20:59:13 77
kocsibol!Pont elém szállt le.
Előzmény:
venge Creative Commons License 2005-03-08 19:14:13 76
Sátorból?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!