Keresés

Részletes keresés

FRANKEE Creative Commons License 2005-03-09 09:01:24 20
Nekem sem a német foci a kedvencem, a szurkolói életet is egy nagy színjátszásnak tartom, de most csak ez van, mert itt dolgozom.
A hozzászólás:
GEdevil10 Creative Commons License 2005-03-08 20:36:43 18

Én is szarok a németekre,csak a Schalkét szeretem.Meg a sört (würstlivel vagy anélkül).

Előzmény:
Würstli Creative Commons License 2005-03-08 10:39:07 13

Szarok a németekre.

Csak a würstlit szeretem sörrel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!