Keresés

Részletes keresés

FRANKEE Creative Commons License 2005-03-08 10:42:39 16
Persze a Lautern szintén gyülöli a Bayernt. Az 1860 szerintem minden stadionban népszerübb a Bayernnél. :)
A hozzászólás:
_Zoltán_ Creative Commons License 2005-03-08 10:40:12 15
Ha jól tudom, a 'Lautern és az 1860 München tábora is nagyon jóban van egymással. A 'Lautern meccsein rendszeresen látható egy, a barátságot hirdető drapi, és több szurkoló közös sállal a nyakában látogat ki a stadionba.
Előzmény:
GEdevil10 Creative Commons License 2005-03-08 09:30:50 11

Ezt nem tudom ki mesélte neked,de tök hülyeség.A Bayernnek néhány évig a Bochummal volt egy szurkolói barátsága,de már az sem a régi.Igaz a mostani Schalke elleni meccsen énekelték a bochumiak,hogy "Deutscher Meister wird nur der FCB" !

A nürnbergiek velünk (Schalke) vannak jóban és ez a Bundesliga egyetlen,hosszú ideje müködö barátsága ! Schalke und der FCN !!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!