|
|
|
|
 |
FRANKEE
2005-03-08 10:42:39
|
16
|
| Persze a Lautern szintén gyülöli a Bayernt. Az 1860 szerintem minden stadionban népszerübb a Bayernnél. :) |
|
A hozzászólás:
 |
_Zoltán_
2005-03-08 10:40:12
|
15
|
| Ha jól tudom, a 'Lautern és az 1860 München tábora is nagyon jóban van egymással. A 'Lautern meccsein rendszeresen látható egy, a barátságot hirdető drapi, és több szurkoló közös sállal a nyakában látogat ki a stadionba. |
|
Előzmény:
 |
GEdevil10
2005-03-08 09:30:50
|
11
|
Ezt nem tudom ki mesélte neked,de tök hülyeség.A Bayernnek néhány évig a Bochummal volt egy szurkolói barátsága,de már az sem a régi.Igaz a mostani Schalke elleni meccsen énekelték a bochumiak,hogy "Deutscher Meister wird nur der FCB" !
A nürnbergiek velünk (Schalke) vannak jóban és ez a Bundesliga egyetlen,hosszú ideje müködö barátsága ! Schalke und der FCN !!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|