Keresés

Részletes keresés

GEdevil10 Creative Commons License 2005-03-08 20:36:43 18

Én is szarok a németekre,csak a Schalkét szeretem.Meg a sört (würstlivel vagy anélkül).

A hozzászólás:
Würstli Creative Commons License 2005-03-08 10:39:07 13

Szarok a németekre.

Csak a würstlit szeretem sörrel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!