Részletes keresés
Én is szarok a németekre,csak a Schalkét szeretem.Meg a sört (würstlivel vagy anélkül).
Szarok a németekre.
Csak a würstlit szeretem sörrel.
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!